Školení internetového marketingu

Pokud si nevíte rady jak propagovat na internetu váš business, aby Vám přinášel nejen užitek, ale i radost, pak na našem základním školení se dozvíte jak jej nastartovat.
Všechno je jen otázka dobrého marketingového plánu a nastavení. Přijďte a absolvujte u nás základní kurz internetového marketingu.

Pro koho je školení určeno

Školení je určeno především těm, kteří chtějí dosáhnout nejvyšší a zároveň nejcílenější návštěvnost svého webu bez použití placené reklamy. Především je školení vhodné pro:

 • majitele malých a středních firem,
 • informační architekty a vedoucí internetových projektů,
 • pracovníky marketingu, zodpovídající za firmení web,
 • internetové podnikatele.

Pro pochopení výkladu nepotřebujete specifické technické znalosti. Měli byste ale být zkušení uživatelé internetu a výhodou je základní povědomost o technologiích webu (HTML apod.) a internetovém marketingu. Pokud s webem teprve začínáte, může být pro vás nejprve vhodnější naše školení internetového marketingu.

Kde, kdy a za kolik

Kdy: 18.3.2020 zrušeno hledáme nový termín
Kde: „Koloseum“ – třída Generála Svobody 83, Liberec
Cena: 2.500,- Kč bez DPH (3.025,- Kč s DPH)
Počet: min. 10 účastníků
Čas: 9:00 – 17:00 (hodina na oběd v ceně)

 

 

 

Co se na školení naučíte?

Na školení se dozvíte, jak efektivně postupovat v internetovém marketingu. Naučte se osvědčené a moderní metody i novinky!

Od koho se to všechno naučíte?

Přednášejícím je Vít Reisiegel, který se v marketingu začal pohybovat již v dobách svých studií na TU Liberec v polovině 90. let. Intenzivněji se začal věnovat internetovému marketingu v letech 2002. Po té se stal Marketinkovým poradcem pro firemní klientelu u společnosti Seznam.cz. V letech 2005 až do dnes se jeho zájem o internetový marketing prohluboval a o SEO, PPC a dalších prvcích online marketigu se učil od mistrů ve svém oboru jako jsou Marek Prokop, Jan Tichý, Roman Appeltauer, Petra Větrovská. Má za sebou některé projekty jako například e-shop s ložním prádlem společnosti Matějovský, a mnoho dalších.  Je certifikovaným partnerem Google – AdWords, shoping Ads a Analytics.

 

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Telefon

  Prosím vyplňte fakturační údaje nebo IČ

  Prosím opište ověřovací kód

  captcha

  Informace o ochraně osobních údajů