Individuální školení pro firmy a společnosti

Školíme i pro jednotlivé firmy, společnosti. Ve spolupráci s Agenturou Metis provádíme školení počítačová, Word, Excel. Pro cenu individuálního školení nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 777 744 225 nebo na emailu kurzy@seo-liberec.cz

Školení internetového marketingu

Pokud si nevíte rady jak propagovat na internetu váš business, aby Vám přinášel nejen užitek, ale i radost, pak na našem základním školení se dozvíte jak jej nastartovat.
Všechno je jen otázka dobrého marketingového plánu a nastavení. Přijďte a absolvujte u nás základní kurz internetového marketingu.

Školení optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Toto školení je určené pro pracovníky marketingu, a lidem kteří zodpovídají za firemní web. Mimo jiné se zde dozvíte jak čelit různým „SEO mágům“ a „SEO expertům“, kterých běhá po světě spousta, a jak z nich vybrat toho správného co vám může být nápomocen.

Školení PPC systémů

Na tomto školení se během jednoho dne dozvíte jak úspěšně založit a nastartovat PPC kampaně v systémech Google AdWords, Sklik, a Etarget.

Školení měření webu (webová analytika)

Kurz měření webu – webová analytika – je zaměřeno především na to jak pracovat s daty z měřícího nástroje Google Analytics a jak porozumět a pracovat s Vaším webem a reklamními formáty a jak je měřit.

Školení propagace na sociálníh sítích – facebook, twitter ……

Cílem tohoto školení bude to jak založit stránku na Facebooku, pochopit využitelnost Facebooku a jeho funkcí a komunikačních kanálů pro propagaci.